KRP-14DG-12
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
KRP-14DG
KRP-14DG-12 Hakkında
KRP-14DG-12, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen genel amaçlı güç rölesinin bir modelidir. 12VDC coil voltajında çalışan bu 3PDT (3 Form C) röle, maksimum 10A AC kontakt akımı anahtarlaması için tasarlanmıştır. 240VAC'ye kadar switching voltajı ile kullanılabilir. Non-latching coil tipi ile her aktivasyonda bobini enerjelendirilmesi gerekir. Class B izolasyona sahip 100mA coil akımında çalışan röle, -45°C ile 70°C arasında güvenilir işletme sağlar. 11-pin octal socketable montajı sayesinde hızlı değişim ve bakım kolaylığı sunar. Endüstriyel kontrolü ve otomasyonda denetim devrelerinde yaygın olarak kullanılmıştır. Lütfen, bu ürün artık üretilmediğinden (obsolete), tedarik edilebilirliği kontrol ediniz.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 100 mA
Coil Insulation Class B
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form 3PDT (3 Form C)
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 9 VDC
Operating Temperature -45°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Switching Voltage 240VAC - Max
Termination Style Plug In, 11 Pin (Octal)