KRP-11AG-120
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
KRP-11AG-120
KRP-11AG-120 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen KRP-11AG-120, genel amaçlı bir güç rölesıdır. 120VAC bobini ile çalışan bu DPDT (2 Form C) kontaktlı rölede, maksimum 10A akım komütasyonu yapılabilir. 240VAC'ye kadar anahtarlama gerçekleştirebilen komponent, 102VAC minimum işletme voltajında aktive olmaktadır. Socketable montaj tipi sayesinde 8 pin octal soket üzerine takılmakta, plug-in terminasyonla bağlantı sağlanmaktadır. Class B izolasyon sınıfına sahip non-latching bobininde 17.5mA akım gerekir. Silver Cadmium Oxide kontakt malzemesi ile imalatılan rölede -45°C ile +55°C arasında çalışma yapılabilir. Endüstriyel kontrol uygulamaları, motor kontrolü ve genel anahtarlama işlemlerinde kullanılan bu rölesi günümüzde piyasada bulmak zordur (obsolete durumdadır).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 17.5 mA
Coil Insulation Class B
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 120VAC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 102 VAC
Operating Temperature -45°C ~ 55°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Switching Voltage 240VAC - Max
Termination Style Plug In, 8 Pin (Octal)