KMSC7118VM1200
Seri / Aile Numarası
KMSC7118
KMSC7118VM1200 Hakkında
KMSC7118VM1200, NXP Semiconductors tarafından üretilen 16-bit sabit nokta (fixed point) dijital sinyal işlemci (DSP) bileşenidir. 300MHz saat hızında çalışan bu bileşen, DDR bellek kontrolörü içermektedir. 464kB on-chip RAM ve 8kB ROM bellek kapasitesine sahip olup, Host Interface, I²C ve UART bağlantı seçenekleri sunar. Surface mount montaj türü ile 400-LFBGA (17x17) paketinde sunulan komponent, 1.20V core ve 3.30V I/O voltaj desteği sağlar. -40°C ile 105°C (TJ) sıcaklık aralığında çalışabilmektedir. Ses işleme, telekomünikasyon, endüstriyel kontrol ve gömülü sistem uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bileşen şu anda üretim dışıdır (obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Clock Rate 300MHz
On-Chip RAM 464kB
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (TJ)
Type Fixed Point
Voltage - Core 1.20V
Voltage - I/O 3.30V