KMQ450VS151M22X40T2
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
KMQ450VS151M
KMQ450VS151M22X40T2 Hakkında
KMQ450VS151M22X40T2, United Chemi-Con tarafından üretilen 150µF kapasiteli, 450V yüksek voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial tipi kutulanmış bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan komponentin işletme sıcaklık aralığı -25°C ile 105°C arasında değişmektedir. 105°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür ile belirtilmiştir. 120 Hz'de 790 mA ve 50 kHz'de 1.1297 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ESR değeri 120 Hz'de 2.21 Ohm olarak ölçülmüştür. Yüksek voltaj, EMI filtreleme, güç kaynakları ve endüstriyel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Not: Bu ürün artık üretilmemektedir (obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.21Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1297 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 790 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V