KMH50VS562M25X40T2
CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
KMH50VS562M
KMH50VS562M25X40T2 Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KMH50VS562M25X40T2, 5600 µF kapasitansına ve 50V rated voltajına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile sunulan bu komponent, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 59mOhm ESR değeri ile 120Hz frekansında ve 2.7A ripple akımı kapasitesine sahiptir. 100kHz yüksek frekansda 2.916A ripple akım taşıyabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür süresi garantilemiştir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan takılı montaj yapılır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerjistoraj uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 59mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.916 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V