KMH35VS472M22X30T2
CAP ALUM 4700UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
KMH35VS472M
KMH35VS472M22X30T2 Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KMH35VS472M22X30T2, 4700 µF kapasitansa sahip snap-in radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile ±20% tolerans ile karakterize edilen bu kondansatör, 88mOhm ESR değerine sahip olup, 120Hz'de 1.72A ve 100kHz'de 1.8576A ripple akım kapasitesi mevcuttur. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. -40°C ile +105°C aralığında çalışabilir. Through-hole montajı için uygun olan bu komponent, analog ve dijital devre tasarımlarında güç kaynağı filtreleme, dekouplaj ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 88mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8576 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.72 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V