KMH35VN392M22X30T2
CAP ALUM 3900UF 20% 35V SNAP
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
KMH35VN392M22X30T2
KMH35VN392M22X30T2 Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KMH35VN392M22X30T2, 3900µF kapasitanslı 35V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalara uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 106mOhm ESR değeri ve 2000 saat 105°C yaşam süresi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 1.57A @ 120Hz düşük frekans ripple akımı ve 1.6956A @ 100kHz yüksek frekans ripple akımı özellikleriyle güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir. ±20% tolerans ile sunulan ürün obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 106mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6956 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.57 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V