KMH10VS183M25X30T2
CAP ALUM 18000UF 20% 10V SNAP
Seri / Aile Numarası
KMH10VS183M
KMH10VS183M25X30T2 Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KMH10VS183M25X30T2, 18000 µF kapasitans değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans ve 46mOhm ESR (120Hz'de) özelliklerine sahiptir. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasındaki çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 2.41A, 120Hz'de 2.23A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 46mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.4084 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.23 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V