KMG6.3VB331M6X11LL
CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KMG6.3VB331M
KMG6.3VB331M6X11LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KMG6.3VB331M6X11LL, 330µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal gerilime sahip bu bileşen, radial can paket tipinde through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile tasarlanan kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saatlik ömrü bulunmaktadır. 120Hz'de 1.708Ohm ESR değerine ve 100kHz'de 285mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, özellikle güç kaynakları, ses sistemleri ve filtreleme devrelerinde kullanılmaya uygundur. Not: Bu ürün üretimi durdurulmuştur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.708Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 285 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 190 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V