KMG50VB471M10X20LL
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KMG50VB471M
KMG50VB471M10X20LL Hakkında
KMG50VB471M10X20LL, United Chemi-Con tarafından üretilen 470µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial, can tipi pakette sunulan bu kondansatör, through-hole montajı destekler. 423mOhm ESR değeri ile 120Hz'de çalışabilir. Maksimum 795mA ripple akımı 100kHz'de, 530mA ripple akımı 120Hz'de taşıyabilir. -55°C ile 105°C arasında çalışan komponen, 105°C'de 1000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreler ve buffer uygulamalarında kullanılır. (Not: Bu ürün Obsolete statüsündedir)
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 423mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 795 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 530 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V