KMG50VB332M18X35LL
CAP ALUM 3300UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KMG50VB332M
KMG50VB332M18X35LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KMG50VB332M18X35LL, 3300µF kapasitansına ve 50V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 80mOhm ESR (120Hz) değerleriyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. -55°C ile +105°C arasında çalışır. Güç kaynakları, filtre devreleri, ses amplifikatörleri ve diğer genel DC elektrik devrelerinde uygulanabilir. Yüksek frekans ripple akımı 1.9116A@100kHz, düşük frekans ripple akımı 1.77A@120Hz değerlerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 80mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.9116 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.77 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V