KMG50VB22RM5X11LL
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KMG50VB22RM5X11LL
KMG50VB22RM5X11LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KMG50VB22RM5X11LL, 22 µF kapasitanslı ve 50V nominal gerilime sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi paket ile through-hole montajı destekler. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. 120 Hz'de 9.041 Ohm ESR değeri ve ±20% tolerans ile karakterize edilen kondansatör, 65 mA (120 Hz) ve 117 mA (100 kHz) ripple akım kapasitelerine sahiptir. Basit güç kaynakları, filtreler ve decoupling devrelerinde uygulanabilir. Bileşen mevcut üretilmemektedir (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9.041Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 117 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V