KMG50VB10RM5X11LL
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KMG50VB10RM5X11LL
KMG50VB10RM5X11LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KMG50VB10RM5X11LL, 10µF kapasitansı ve 50V nominal gerilimi ile radial montajlı bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole paket tipinde tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip ve 1000 saat ömür garanti süresi sunar. ±20% toleransı ile 19.89Ohm ESR değeri, 40mA (120Hz) ve 72mA (100kHz) ripple akım kapasitelerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 19.89Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 72 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 40 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V