KMG50VB102M12X25LL
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KMG50VB102M
KMG50VB102M12X25LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KMG50VB102M12X25LL, 1000µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ve ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipine uygun olan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. ESR değeri 120Hz'de 199mOhm, 100kHz'deki ripple akımı 1.425A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde kullanılmaya uygun olup, 1000 saat ömür süresi 105°C'de garantilidir. Bileşen şu anda üretimi durdurulmuş (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 199mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.425 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 950 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V