KMG450VB10RM12X20LL
CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
KMG450VB10RM
KMG450VB10RM12X20LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KMG450VB10RM12X20LL, 10µF kapasitansı ve 450V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. 39.78Ohm ESR değeri ile -25°C ile +105°C arasında çalışabilir. 2000 saat yaşam süresi 105°C sıcaklıkta garantilidir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 39.78Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 117 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V