KMG400VB4R7M10X16LL
CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KMG400VB4R7M
KMG400VB4R7M10X16LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KMG400VB4R7M10X16LL, 4.7 µF kapasitansına ve 400V nominal voltaja sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipiyle PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ile belirtilen kapasite değerine uyumludur. 120 Hz'de 84.638Ω ESR (Equivalent Series Resistance) değerine sahiptir. Ripple current özellikleri 120 Hz'de 50 mA ve 100 kHz'de 90 mA'dir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 105°C'de 1000 saat ömür garanti eder. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve zaman sabiti uygulamalarında kullanılır. Not: Bu ürün Obsolete (üretim durdurulmuş) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 84.638Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 90 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V