KMG35VB222M16X25LL
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KMG35VB222M
KMG35VB222M16X25LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KMG35VB222M16X25LL, 2200µF kapasitanslı 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 121mOhm ESR değerine sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saatlik ömür garantisi sunar. 120Hz'de 1.26A, 100kHz'de 1.3608A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 121mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3608 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V