KMG350VB4R7M10X16LL
CAP ALUM 4.7UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KMG350VB4R7M
KMG350VB4R7M10X16LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KMG350VB4R7M10X16LL, 350V nominal voltaj ve 4.7µF kapasitans değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışmaktadır. 1000 saat ömrü 105°C'de garanti edilir. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, 120Hz'de 50mA ve 100kHz'de 90mA ripple akımını destekler. ESR değeri 120Hz'de 84.638Ohm'dur. Genel amaçlı uygulamalarında, güç kaynakları, ses cihazları ve endüstriyel kontrol sistemlerinde kullanılmaya uygundur. Not: Bu ürün artık üretim dışıdır (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 84.638Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 90 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V