KMG350VB2R2M8X11LL
CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KMG350VB2R2M
KMG350VB2R2M8X11LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KMG350VB2R2M8X11LL, 2.2µF kapasitans değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilim ile yüksek voltaj uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 180.818Ω ESR (120Hz) değerleri genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 1000 saat ömür garantisi ile 105°C'de sağlanmaktadır. Through-hole montajı standart PCB işlemeye uygun, 65mA ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 180.818Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 65 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 26 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V