KMG25VB221M8X11LL
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KMG25VB221M
KMG25VB221M8X11LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KMG25VB221M8X11LL, 220µF kapasitansı ve 25V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, kutulu paket türünde sağlanan bu bileşen, through-hole montajı desteklemektedir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saatlik ömür süresi garantilidir. 1.205Ohm ESR değeri, 120Hz'de 230mA ve 100kHz'de 345mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı filtreleme, güç kaynakları ve sinyal işleme devrelerinde kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.205Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 345 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 230 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V