KMG25VB10RM5X11LL
CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KMG25VB10RM5X11LL
KMG25VB10RM5X11LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KMG25VB10RM5X11LL, 10 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipine sahip olan bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilmekte ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans değeri ile gücü ayarlama, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. Radial, Can paket tipi ile kompakt tasarımlar için uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V