KMG200VB47RM12X20LL
CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KMG200VB47RM12X20LL
KMG200VB47RM12X20LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KMG200VB47RM12X20LL, 47 µF kapasitanslı ve 200V dereceli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial monte, through-hole paket tipinde tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında çalışabilir. 2000 saat ömrü 105°C'de belirtilmiştir. ±20% toleransı ve 7.053Ohm ESR değeri ile karakterize edilen kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik cihazlarda yaygın olarak kullanılır. 292.5 mA @ 100 kHz ve 195 mA @ 120 Hz ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7.053Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 292.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 195 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V