KMG10VB332M12X20LL
CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KMG10VB332M
KMG10VB332M12X20LL Hakkında
KMG10VB332M12X20LL, United Chemi-Con tarafından üretilen radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 3300 µF kapasitans ve 10V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saatlik ömür garantisi sunar. 141 mOhm ESR değeri ve 1 A @ 120Hz ripple current özelliği ile düşük frekans uygulamalarında ve güç kaynağı filtrelemesinde uygulanabilir. Through Hole radial can paket tipi ile doğrudan PCB'ye monte edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 141mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.08 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V