KMG10VB331M6X11LL
CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KMG10VB331M
KMG10VB331M6X11LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KMG10VB331M6X11LL, 330µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Radial montaj tipine sahip olan kondansatör, through-hole teknolojisi ile PCB'ye entegrasyonu sağlamaktadır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına, 1.205Ohm ESR değerine ve 1000 saat ömür garantisine (105°C'de) sahiptir. Düşük frekansta 200mA, yüksek frekansta 300mA ripple current kapasitesine kadar desteklemektedir. Toleransı ±20% olarak belirtilmiştir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.205Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 300 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 200 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V