KMG10VB153M18X35LL
CAP ALUM 15000UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KMG10VB153M
KMG10VB153M18X35LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KMG10VB153M18X35LL, 15000µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilim için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Through-hole montaj türüne sahip olan kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir. ESR değeri 120Hz'de 57mOhm olup, yüksek frekansta (100kHz) 2.35A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans değeriyle sunulan komponentin ömrü 105°C'de 1000 saattir. Ürün durumu kullanımdan kaldırılmış (Obsolete) olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 57mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.3544 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.18 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V