KMG100VB331M16X25LL
CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KMG100VB331M
KMG100VB331M16X25LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KMG100VB331M16X25LL, 330µF kapasitansa ve 100V rated voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 402mOhm ESR değeri ile 120Hz'de çalışabilen, -55°C ile 105°C arasında işletme sıcaklığında stabil performans sunmaktadır. 100kHz'de 810mA ve 120Hz'de 540mA ripple akım kapasitesine sahip olup, through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir. 105°C'de 1000 saatlik yaşam ömrüne sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 402mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 810 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 540 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V