KMG100VB22RM8X11LL
CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KMG100VB22RM8X11LL
KMG100VB22RM8X11LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KMG100VB22RM8X11LL, 22µF kapasitans değerine ve 100V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketinde Through Hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. 6.027Ohm ESR değeri ile 120Hz'de çalışır, 120Hz'de ripple akımı 93mA, 100kHz'de ise 167.4mA'dir. Geniş çalışma sıcaklığı aralığı (-55°C ~ 105°C) ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisi ile güç kaynakları, filtreleme ve deşarj uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.027Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 167.4 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 93 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V