KHU-17D13-24
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 24VDC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
KHU-17D13
KHU-17D13-24 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen KHU-17D13-24, genel amaçlı sinyal rölesiydir. 4PDT (4 Form C) kontak konfigürasyonu ile 2A'e kadar akım anahtarlaması yapabilir. 24VDC coil gerilimi ile çalışan bu röle, 37.5mA coil akımı gerektirir ve 13ms işletme süresi ile hızlı tepki verir. -45°C ile 70°C arasında çalışabilir. Silver Nickel ve Gold kaplamalı kontakları 240VAC'ye kadar gerilimde anahtarlama işlemi gerçekleştirebilir. Socketable montaj tipi ve plug-in terminal yapısı ile panel ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Class B izolasyon sınıfı ve non-latching coil tipi genel kontrol ve sinyal uygulamalarında yer bulur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 37.5 mA
Coil Insulation Class B
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Material Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 2 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 18 VDC
Operate Time 13 ms
Operating Temperature -45°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 6 ms
Switching Voltage 240VAC - Max