KHAU-17D16-48
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 48VDC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
KHAU-17D16-48
KHAU-17D16-48 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen KHAU-17D16-48, genel amaçlı sinyal rölesidir. 48VDC coil voltajı ile çalışan bu röle, 4PDT (4 Form C) kontakt konfigürasyonuna sahiptir ve kanalı başına 1A akım kapasitesi sunmaktadır. Non-latching (anlık) tipi coil tasarımı ile 18.75 mA çektiği için güç tüketimi minimaldır. Minimum çalışma voltajı 36VDC olup, plug-in termination ve socketable montaj tipi ile panellere kolay entegrasyona uygundur. Kontrol sistemleri, otomasyonlar, haber alma devreleri ve endüstriyel kontrol uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 18.75 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 48VDC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current) 1 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 36 VDC