KHAU-17D16-110
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 110VDC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
KHAU-17D16
KHAU-17D16-110 Hakkında
KHAU-17D16-110, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen genel amaçlı sinyal rölesidır. 110VDC bobini ile beslenme gerektiren bu rölede 4PDT (4 Form C) kontakt yapısı bulunmaktadır. 1 Amper kontakt kapasitesi ile 240VAC'ye kadar anahtarlama yapabilir. Non-latching tipi bobini sayesinde enerji kapatıldığında röle anında sıfırlanır. Hızlı işletme süresi (13 ms) ve kısa bırakma süresi (6 ms) ile elektriksel tepki hızını gerektiren otomasyonda, ölçüm ekipmanlarında, sinyal kontrol sistemlerinde ve endüstriyel denetim devrelerinde kullanılan güvenilir bir komponenttir. Class B izolasyona sahip bobini -45°C ile +70°C arası geniş sıcaklık aralığında çalışabilir. Socket tipi montaj ile hızlı ve kolay takılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 8.2 mA
Coil Insulation Class B
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 110VDC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 1 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 82.5 VDC
Operate Time 13 ms
Operating Temperature -45°C ~ 70°C
Release Time 6 ms
Switching Voltage 240VAC - Max