KHAU-17D11-12
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 12V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
KHAU-17D11
KHAU-17D11-12 Hakkında
KHAU-17D11-12, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen genel amaçlı güç rölessidir. 4PDT (4 Form C) kontakt konfigürasyonu ile 3A anahtarlama kapasitesine sahiptir. 12VDC bobine sahip bu rele, 75mA bobini akımında çalışır ve 9VDC'den başlayarak işletilmek üzere tasarlanmıştır. 13ms işletme süresi ve 6ms serbest bırakma süresine sahip olan cihaz, -45°C ile +70°C arasındaki sıcaklık aralığında güvenilir performans gösterir. Silver kontak malzemesi ve Class B bobini izolasyonu ile endüstriyel uygulamalarda, kumanda devreleri, otomasyon sistemleri ve elektriksel anahtarlamalar için kullanıma uygundur. Socketable montaj türü ve plug-in terminasyon stili kurulum kolaylığı sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 75 mA
Coil Insulation Class B
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 3 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 9 VDC
Operate Time 13 ms
Operating Temperature -45°C ~ 70°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 6 ms
Switching Voltage 240VAC - Max