KDZLVTFTR68
DIODE ZENER 68V 1W SOD123FL
Seri / Aile Numarası
KDZLVTFTR68
KDZLVTFTR68 Hakkında
ROHM Semiconductor tarafından üretilen KDZLVTFTR68, 68V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. SOD-123F yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 1W maksimum güç derecelendirilmesine ve 150°C işletme sıcaklığına sahiptir. 52V'ta 5 µA ters kaçak akımı belirtilen bu diyot, voltaj regülasyonu, gerilim referans devreleri, transiyent koruma ve devresel aşırı voltaj limitasyonu uygulamalarında kullanılır. Düşük montaj alanı gerektiren kompakt elektronik tasarımlar için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 52 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C
Package / Case SOD-123F
Part Status Active
Power - Max 1 W
Supplier Device Package SOD-123FL
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 68 V