KC-8/12VDC
KC-8/12VDC=RELAY, VACUUM, SPDT
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
KC-8/12VDC
KC-8/12VDC Hakkında
KC-8/12VDC, TE Connectivity tarafından üretilen vakum röle (vacuum relay) olup SPDT (Single Pole Double Throw) kontağı içerir. 12VDC bobinli bu bileşen 50A kontakt kapasitesiyle güç devrelerinde anahtarlama işlemi gerçekleştirir. 8VDC'de çalışmaya başlayan ve 5VDC'de serbest bırakan rölede 15ms işletme süresi ve 9ms serbest bırakma süresi bulunmaktadır. Panel montaj tipinde panel turret terminale sahip olan bileşen -55°C ile 125°C arası sıcaklıklarda güvenilir şekilde çalışır. Savunma, havacılık ve denizcilik uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 50 A
Mounting Type Panel Mount
Must Operate Voltage 8 VDC
Must Release Voltage 5 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -55°C ~ 125°C