KC-38/12VDC
KC-38/12VDC=RELAY, PRESSURIZED
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
KC-38
KC-38/12VDC Hakkında
KC-38/12VDC, TE Connectivity Aerospace Defense and Marine tarafından üretilen basınçlı (pressurized) güç rölesidır. 12VDC bobinli, SPST-NC (Single Pole Single Throw Normally Closed) kontakt yapısına sahip olan bu rölede maksimum 15A kontakt akımı yönetilebilir. Panel montajı için tasarlanmış olup, solder turret terminasyonu ile devreye bağlanır. 8VDC çalışma ve 5VDC serbest bırakma voltajı ile belirtilen performans gösterir. 18ms işletme ve 20ms serbest bırakma sürelerine sahiptir. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen bu rölesi, havacılık, savunma ve denizcilik uygulamalarında kontrol ve anahtarlama işlevleri için kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NC (DB) (1 Form Y)
Contact Rating (Current) 15 A
Mounting Type Panel Mount
Must Operate Voltage 8 VDC
Must Release Voltage 5 VDC
Operate Time 18 ms
Operating Temperature -55°C ~ 125°C