KC-18/115VDC
KC-18/115VDC=RELAY, VACUUM, SP
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
KC-18
KC-18/115VDC Hakkında
KC-18/115VDC, TE Connectivity tarafından üretilen 115VDC bobinli vakum rölessidir. SPDT (1 Form C) kontağı ile single pole double throw anahtarlama işlevi gerçekleştirir. Panel mount tipi bu röle, kontrol ve switching uygulamalarında kullanılır. 80 VDC must operate voltajında çalışmaya başlar, 50 VDC'de ise serbest bırakılır. 15 ms işletme ve 9 ms serbest bırakma süresi ile hızlı anahtarlama sağlar. -55°C ile 125°C arasındaki geniş sıcaklık aralığında çalışabilen bu röle, aerospace, savunma ve denizcilik endüstrisinde kullanıma uygundur. Non-latching coil tipi, solder turret terminasyon stili ile kurulur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 115VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Mounting Type Panel Mount
Must Operate Voltage 80 VDC
Must Release Voltage 50 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -55°C ~ 125°C