KAP-14DG-12
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
KAP-14DG
KAP-14DG-12 Hakkında
KAP-14DG-12, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen genel amaçlı güç rölesidir. 12VDC bobin gerilimi ile çalışan bu röle, 3PDT (3 Form C) kontak konfigürasyonuna sahiptir ve maksimum 10A anahtarlama kapasitesine sahiptir. Silver Cadmium Oxide kontak malzemesi ile 240VAC'ye kadar gerilimde kullanılabilir. 100mA bobine akımı ile ve non-latching çalışma tipinde tasarlanmıştır. Class B izolasyon sınıfına sahip olan cihaz, -45°C ile 85°C arasında çalışır. 11 pin octal soket ile montajlanan bu röle, kontrol devreleri, otomasyonu ve korumalı güç uygulamalarında kullanılan güvenilir bir komponenttir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 100 mA
Coil Insulation Class B
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form 3PDT (3 Form C)
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 9 VDC
Operating Temperature -45°C ~ 85°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Switching Voltage 240VAC - Max
Termination Style Plug In, 11 Pin (Octal)