KAD2708C-17Q68
IC ADC 8BIT PIPELINED 68QFN
Paket/Kılıf
68-VFQFN Exposed Pad
Seri / Aile Numarası
KAD2708C
KAD2708C-17Q68 Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Architecture Pipelined
Configuration S/H-ADC
Data Interface LVDS - Parallel, Parallel
Input Type Differential
Mounting Type Surface Mount
Number of A/D Converters 1
Number of Bits 8
Number of Inputs 1
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case 68-VFQFN Exposed Pad
Part Status Obsolete
Ratio - S/H:ADC 1:1
Reference Type External, Internal
Sampling Rate (Per Second) 170M
Supplier Device Package 68-QFN (10x10)
Voltage - Supply, Analog 1.7V ~ 1.9V, 3.15V ~ 3.45V
Voltage - Supply, Digital 1.7V ~ 1.9V