K750-2A-110VAC
RELAY 40A DPST DIN 110VAC SCREW
Üretici
IndustrialeMart
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
K750-2A-110VAC
K750-2A-110VAC Hakkında
K750-2A-110VAC, IndustrialeMart tarafından üretilen 40 Amper kapasiteli genel amaçlı güç rölesidir. 110VAC bobini ile tasarlanan bu rölede, gümüş alaşımı kontaklar kullanılmıştır. DPST-NO (2 Form A) konfigürasyona sahip olup, 250VAC'ye kadar anahtarlama gerçekleştirebilir. DIN ray üzerine montajı yapılabilen rölenin işletme süresi 30 ms, serbest bırakma süresi de 30 ms'dir. Screw terminal bağlantı şekli ile endüstriyel kontrol uygulamalarında, motor kontrol devrelerinde ve elektrik dağıtım sistemlerinde kullanılır. -40°C ile +60°C arasında çalışabilir ve test butonu özelliği vardır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 245 mA
Coil Voltage 110VAC
Contact Form DPST-NO (2 Form A)
Contact Material Silver Alloy
Contact Rating (Current) 40 A
Features Test Button
Mounting Type DIN Rail
Operate Time 30 ms
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 30 ms
Switching Voltage 250VAC - Max