K500A7C01
RELAY CONTACTOR SPST 500A 28VDC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
K500A7C
K500A7C01 Hakkında
TE Connectivity tarafından üretilen K500A7C01, 500A yüksek akım kapasitesine sahip SPST-NO (1 Form X) kontaktörü olup, 28VDC bobini ile harita ve savunma endüstrisi uygulamalarında kullanılır. Bu elektromekanik rölede, 18VDC'de kesin çalışma ve 7VDC'de kesin serbest bırakma karakteristiği bulunmaktadır. -55°C ile +85°C arasında çalışabilen bileşen, yardımcı kontaklar içerir ve şasi monte edilir. Bolt Down ve Connector terminasyon seçenekleriyle sağlanan K500A7C01, havacılık, savunma ve denizcilik uygulamalarında yüksek akım anahtarlaması gerektiği durumlarda tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 28VDC
Contact Form SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current) 500 A
Features Auxiliary Contacts
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 18 VDC
Must Release Voltage 7 VDC
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Part Status Active
Switching Voltage 28VDC - Nom