JWD-171-25
RELAY REED DPST 500MA 5V
Paket/Kılıf
Kategori
Reed Röleler
Seri / Aile Numarası
JWD-171-25
JWD-171-25 Hakkında
JWD-171-25, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen 5VDC coil voltajlı reed rölesıdir. DPST-NO (2 Form A) kontakt yapısına sahip olan bu bileşen, 500 mA kontakt akımında çalışır ve ruthenium kontakt malzemesi ile yüksek güvenilirliğe sahiptir. 25 mA coil akımı ile kontrol edilir, 1.5 ms işletme süresine ve 0.5 ms serbest bırakma süresine sahiptir. 100VDC maksimum anahtarlama voltajında kullanılabilir. Entegre diod özelliği bulunmaktadır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan montajlanır. -35°C ~ 85°C işletme sıcaklık aralığında çalışır. Endüstriyel kontrol, ölçüm cihazları, sinyal anahtarlaması ve düşük gücü sensoler uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 25 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 5VDC
Contact Form DPST-NO (2 Form A)
Contact Material Ruthenium (Ru)
Contact Rating (Current) 500 mA
Features Diode
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 3.8 VDC
Must Release Voltage 0.5 VDC
Operate Time 1.5 ms
Operating Temperature -35°C ~ 85°C
Part Status Active
Release Time 0.5 ms
Switching Voltage 100VDC - Max