JW2HN-DC24V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
Seri / Aile Numarası
JW2HN
JW2HN-DC24V Hakkında
Panasonic JW2HN-DC24V, 24VDC bobinli genel amaçlı DPDT (2 Form C) röle olup 5A kontakt akımını anahtarlamaya kapasite sahiptir. 22mA bobine akımı ile düşük güç tüketimine sahip olan bu Non Latching röle, 15ms işletme ve 5ms serbest bırakma sürelerine sahiptir. AgNi kontakt malzemesi kullanılarak 250VAC ve 30VDC'ye kadar anahtarlama yapabilir. -40°C ile 60°C arasında güvenli çalışan ve Sealed-Flux Protection sınıfı korumaya sahip olan JW2HN, endüstriyel kontrol, otomasyon, HVAC sistemleri ve genel elektrik kontrol uygulamalarında kullanılır. PC pin terminaline sahip Through Hole montajı ile PCB entegrasyonu sağlanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 22 mA
Coil Insulation Class E
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Nickel (AgNi)
Contact Rating (Current) 5 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 16.8 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Seal Rating Sealed - Flux Protection
Switching Voltage 250VAC, 30VDC - Max