JW1FSN-B-DC12V
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
JW1FSN-B-DC12V
JW1FSN-B-DC12V Hakkında
JW1FSN-B-DC12V, Panasonic tarafından üretilen genel amaçlı SPDT (Single Pole Double Throw) rölesidedir. 12VDC bobinin tetiklenmesiyle çalışan bu rölede 10A kontakt kapasitesi bulunmaktadır. Non latching tip yapısında olan bileşen, 250VAC veya 30VDC'ye kadar gerilim anahtarlaması yapabilir. Tamamen mühürlenmiş yapısı sayesinde çevresel koşullardan korunmuştur. 44mA düşük bobini akımı ile enerji verimli olup, hızlı yanıt süresi (15ms işletim, 5ms serbest bırakma) nedeniyle endüstriyel kontrol sistemleri, otomasyon, güç denetimi ve sinyal komutlama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. -40°C ile 85°C arasında güvenilir çalışma sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 44 mA
Coil Insulation Class B
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Nickel (AgNi)
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 5 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 250VAC, 30VDC - Max