JTV1AS-TMP-48V
JTV RELAY 1 FORM A 48V
Seri / Aile Numarası
JTV1AS-TMP
JTV1AS-TMP-48V Hakkında
JTV1AS-TMP-48V, Panasonic tarafından üretilen genel amaçlı bir güç rölesidir. 48VDC nominal bobini çalışma voltajı ile, 36VDC'de devreye girer ve 4.8VDC'de kesilir. 30A kontakt kapasitesine ve SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonuna sahip bu rölesi, 277VAC'ye kadar AC gerilimler ile anahtarlamaya uygundur. AgSnO (Gümüş Kalay Oksit) kontakt malzemesi, güvenilir elektrik iletişimi sağlar. 15ms işletme ve 10ms kesme süreleri hızlı anahtarlama gerektiren uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 85°C arasında çalışan, Class F izolasyon sınıfı bobini ve tam selele sahip ör, endüstriyel kontrol, otomasyonlar ve dağıtım sistemlerinde tercih edilir. Through-hole montaj tipi PCB uygulamalarına uyumludur. Ürün obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 20.8 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 48VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 30 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 36 VDC
Must Release Voltage 4.8 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Release Time 10 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 277VAC - Max