JTV1AG-TMP-12V
JTV RELAY 1 FORM A 12V
Seri / Aile Numarası
JTV1AG-TMP
JTV1AG-TMP-12V Hakkında
Panasonic JTV1AG-TMP-12V, 12VDC bobinli genel amaçlı güç rölesiyir. SPST-NO (1 Form A) kontağı ile maksimum 30A akım anahtarlaması yapabilir ve 277VAC'ye kadar gerilim kontrolü sağlar. 83.3mA bobini akımı ile düşük güç tüketimli uygulamalar için uygundur. 15ms işletme ve 10ms serbest bırakma süreleri hızlı anahtarlama gerektiren endüstriyel kontrol, otomasyon ve elektrik paneli devreleri gibi uygulamalarda kullanılır. -55°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. Through Hole monte tipi PCB'ye doğrudan lehimlemeye imkan tanır. Ürün Obsolete durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 83.3 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 30 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 9 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Release Time 10 ms
Switching Voltage 277VAC - Max