JJM2W-12V
RELAY AUTOMOTIVE SPST 12A 12V
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
JJM2W
JJM2W-12V Hakkında
JJM2W-12V, Panasonic tarafından üretilen SPST-NO (tek kutuplu tek atlamalı normalde açık) konfigürasyonunda otomotiv rölesıdir. 12VDC coil voltajı ile çalışan bu röle, 12A'e kadar kontakt akımını komüte edebilir ve 14VDC'de nominal anahtarlama gerçekleştirir. 83.3 mA coil akımı ile düşük güç tüketimine sahip, Non Latching tipinde tasarlanmıştır. 10 ms hızlı işletme ve bırakma zamanları ile aktif anahtarlama gereksinimlerini karşılar. Tamamen sealed yapısı nedeniyle nemli ve kirli ortamlara dayanıklıdır. -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında otomotiv ve endüstriyel elektrik uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Through-hole montaj tipi ve PC pin termination ile standart PCB'lere kolayca entegre edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 83.3 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (DM) (1 Form U)
Contact Rating (Current) 12 A
Features Sealed - Fully
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 6.9 VDC
Must Release Voltage 1 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Release Time 10 ms
Switching Voltage 14VDC - Nom