JC2A-TM-DC12V-VDE
RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 12V
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
JC2A-TM-DC12V-VDE
JC2A-TM-DC12V-VDE Hakkında
Panasonic JC2A-TM-DC12V-VDE, 10 Amper kontakt kapasiteli genel amaçlı güç rölesidir. 12VDC bobini ile 83.3 mA akım çekerek çalışan bu DPST-NO (2 Form A) rölesi, 250VAC'e kadar gerilimde anahtarlama yapabilir. Gümüş alaşım kontaklarından yapılan bileşeni, 15 ms işletme ve 2 ms serbest bırakma sürelerine sahiptir. -50°C ile +60°C arasında çalışan bu rölesi, endüstriyel kontrolcüler, otomatik sistemler, makine kontrol devreleri ve otomasyon uygulamalarında kullanılır. 9.6VDC minimum işletme gerilimiyle güvenilir komutasyon sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 83.3 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form DPST-NO (2 Form A)
Contact Material Silver Alloy
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 9.6 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -50°C ~ 60°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 2 ms
Switching Voltage 250VAC - Max