JANTX1N5417/TR
RECTIFIER UFR,FRR
Seri / Aile Numarası
1N5417
JANTX1N5417/TR Hakkında
JANTX1N5417/TR, Microchip Technology tarafından üretilen fast recovery rectifier diyottur. 3A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ve 200V maksimum DC ters voltaj ile tasarlanmıştır. 150 ns reverse recovery time ile hızlı anahtarlama özellikleri sağlar. Through hole montajı ile axial paketlemede sunulmaktadır. -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kararlı performans gösterir. Güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, anahtarlamalı beslemeler ve tüm düşük frekans rectifier uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 200 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case B, Axial
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 150 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 9 A