JANS2N5154U3/TR
TRANSISTOR POWER BJT
Paket/Kılıf
3-SMD
Seri / Aile Numarası
2N5154
JANS2N5154U3/TR Hakkında
JANS2N5154U3/TR, Microchip Technology tarafından üretilen NPN tipi bipolar jonksiyon transistörüdür (BJT). Surface mount 3-SMD paketinde sunulan bu transistör, 1W maksimum güç dağıtım kapasitesine ve 80V Vce(br) gerilim yükselteç devre özelliğine sahiptir. DC akım kazancı 70 (2.5A, 5V'ta), maksimum 1mA dren akımı ve 1.5V doyum gerilimi (500mA, 5A'ta) özellikleriyle sunulur. -65°C ile 200°C arasında çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir. Genel amaçlı amplifikasyon ve anahtarlama uygulamalarında, düşük sinyal seviyeleri için tasarlanmıştır. Tüm koşullarda güvenilir performans için sertifikalandırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Collector (Ic) (Max) 1 mA
Current - Collector Cutoff (Max) 1mA
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 70 @ 2.5A, 5V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 200°C (TJ)
Package / Case 3-SMD, No Lead
Part Status Active
Power - Max 1 W
Supplier Device Package U3
Transistor Type NPN
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 1.5V @ 500mA, 5A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 80 V