JANS1N5419/TR
RECTIFIER UFR,FRR
Paket/Kılıf
SQ-MELF
Seri / Aile Numarası
1N5419
JANS1N5419/TR Hakkında
JANS1N5419/TR, Microchip Technology tarafından üretilen fast recovery rectifier diyottur. 3A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler ve DC-DC konvertörlerde kullanılır. 500V reverse voltage rating ve 250ns reverse recovery time ile hızlı anahtarlama uygulamalarına uygundur. Through hole B axial paket ile PCB'ye monte edilir. -65°C ile 175°C arasında çalışabilir ve 1.5V forward voltage karakteristiğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 3A
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case B, Axial
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 250 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package B, Axial
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 500 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 9 A