JANKCB2N5004
BJT TRANSISTOR
Paket/Kılıf
Die
Seri / Aile Numarası
JANKCB2N5004
JANKCB2N5004 Hakkında
JANKCB2N5004, Microchip Technology tarafından üretilen NPN tipi bipolar junction transistör (BJT) olup, stud mount paketinde sunulmaktadır. Die form faktörlü bu transistör, maximum 2W güç disipasyonuna ve -65°C ile +200°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Maksimum 50µA collector cutoff akımı, 5A collector akımında 70 minimum DC current gain (hFE) ve 80V breakdown voltajı özellikleriyle avionic ve askeri uygulamalar için tasarlanmıştır. 1.5V maksimum saturation voltajı ile düşük güç kayıplı anahtarlama ve amplifikasyon uygulamalarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Collector (Ic) (Max) 50 µA
Current - Collector Cutoff (Max) 50µA
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 70 @ 2.5A, 5V
Mounting Type Stud Mount
Operating Temperature -65°C ~ 200°C (TJ)
Package / Case Die
Part Status Active
Power - Max 2 W
Supplier Device Package Die
Transistor Type NPN
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 1.5V @ 500mA, 5A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 80 V